אודות WEY

חברת Great Wall Motors  הסינית (GWM), שבסיסה בעיר אודינג בסין, נוסדה ב-1984 ומייצרת רכבים, בהם גם רכבים חשמליים. מפעליה ומרכזי המחקר והפיתוח של החברה, המעסיקה יותר מ-59,000 עובדים, חולשים על פני שלוש יבשות, וממוקמים בסין, ביפן, בארצות הברית, בגרמניה, בהודו, באוסטריה ובקוריאה הדרומית.

GWM, יצרנית ה-SUV הגדולה בסין, נוסדה על ידי ג׳ק וויי, אשר ב-2020 הופיע בפעם השמינית ברציפות ברשימת 50 אנשי העסקים המשפיעים ביותר בסין של המגזין Fortune.

החברה, שהחלה את דרכה בייצור רכבי Pick up, התרחבה ב-1993 גם למכוניות פרטיות, וב-1998 כבשה את שוק מכוניות ה-Pickup בסין. WEY, מותג ה-SUV הנחשק של החברה, הקרוי על שם מייסדה, הוצג לעולם בסוף 2016, ובאותה שנה GWM השיקה דגם חשמלי ראשון.

ב-2018 חתמה החברה על הסכם שיתוף פעולה עם BMW הגרמנית, לייצור משותף של מכוניות מיני חשמליות בסין. מותגים נוספים מבית GWM הם מותג ה-Pickup של החברה, מותג TANK, המתמחה ברכבי שטח, מותג ORA, ומותג ה-SUV העולמי HAVAL.

WEY הינו מותג SUV היוקרה הראשון תוצרת סין, שמאחורי תכנונו עומדת השאיפה ״לאפשר ליותר אנשים להנות מ-SUV יוקרתי״. רכבי המותג מפותחים על ידי צוות עולמי המונה יותר מ-1,600 מעצבים וחוקרים, ובהתאם לסטנדרטים הגלובליים הגבוהים ביותר של מותגי פרימיום.

דגמי WEY מתאפיינים במיזוג בין אמנות עילאית, עיצוב עכשווי ופונקציונליות הנשענת על טכנולוגיות חדשניות, ובשלהי 2022 הם דוהרים בסערה אל השוק האירופי, לרבות ישראל, כדי לכבוש את לבם של נהגים המחפשים חוויית SUV יוקרתית, במחיר מפתיע.

לפרטים נוספים

בודק...